Drupal 7 Media Gallery PLUpload modullal

morzel képe

Sziszatok!

Telepítettem a media galleriet és a plupload-ot is.

A PLUpload test page (?q=plupload-test) tökéletesen működik.

Az libraries könyvtárba betettem a plupload és az uploadprogress javascripteket.

A galériában az Új elem hozzáadásakor egyetlen állományt vagyok képes csak feltölteni.

Kérdésem az lenne hogy ha már nem működik együtt a plupload és a media gallery akkor hogyan tudnám kinyomozni hogy miért nem működnek együtt?

Morzel

Taxonomy upgrade extras: 
Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
snufkin képe

mukodik az, csak nem a galerian keresztul megy, hanem az admin oldalon at:

administer -> content -> file tabra klikkelve, ott add file. Itt ha minden rendben van, akkor a default tab a plupload interface lesz.

2
-2
morzel képe

Egyrészt a contenten valami miatt nincs file tabom. Ami számomra fura. A fejlesztői gépemen ott van az.

Másrészt még ha lenne is, ez akkor se lenne megoldás mert egy adott galériát ugyanúgy úgy kellene létrehozni hogy egyessével adogatja hozzá a user az elemeket... Én még nem láttam olyan ügyfelet aki ezt elfogadná.

Morzel

1
-1
snufkin képe

Oke, eloszor is tisztazzuk, en itten segiteni probalok. Erzekeny lelkem leven ilyen leszolo kommentek utan altalaban elmegy a kedvem ettol.

Milyen verzioju media module-t hasznalsz?

2
-1
morzel képe

Az érzékeny lélek úgy látszik olyan dolog amivel nem csak te rendelkezel.

Ha kérdezek valamit egy fórumon akkor ha tudok válaszolok. Ha nem tudok válaszolni akkor nem.
Ha véletlenül olyat válaszolok aminek nincs köze a kérdéshez és ezt jelzik nekem akkor inkább visszahúzódom.

No mindegy, majd megoldom valahogy.

Kolléga mondta hogy ha elakadok akkor próbálkozzak meg ezzel a fórummal, úgy látom nem jött be. Van ilyen, az emberek nem feltétlen férnek össze, nincs ezen mit kiakadni.

Viszlát.

1
-10