D7: Contant Access felrakása után Views szűrési gond

Dean képe

Sziasztok!

A Recent comments nézet szűrésével vannak gondjaim.
Tökéletesen működött amíg a Content Access 7.x-1.2-beta1 modult fel nem raktam. Ami egyébként teljesen jól működik, sikerült is vele egy tartalmat egyedileg beszabályozzak.

Be van állítva egy külső és egy belső fórum és a gond az, hogy a belső fórum hozzászólásait nem tudom leszűrni.
Ezzel még a Forum Access modulnál sem volt gondom.
Szépen leszűrte a hozzászólásokat és csak a jogoknak megfelelőeket listázta ki.

Viszont ahogy feltettem a Content Access-t, ha megszakadok sem tudom rávenni a helyes szűrésre.
Jelenleg ez a szűrés van beállítva a nézetben:
(Tartalom) Tartalom elérés: Hozzáférés
(Tartalom) Tartalom: Közzétéve (Igen)

Bármit is csinálok megjelennek a listában azok a hozzászólások is, amelyek megtekintésére nincs joga a felhasználónak (kilépve az oldalról teszteltem).
Persze ha rákattint a linkre megjelenik a hozzáférés megtagadva oldal és a fórumba lépve sem látja a belső témákat és hozzászólásokat.
Kerestem új szűrési lehetőségeket is a nézetben, de nem találtam használhatót.

Nem tudom mit és hogy állíthatott el a Content Access, de minden tippet szívesen látok.

Előre is köszönöm.

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
Dean képe

Most vettem észre, hogy a keresés is felhoz már olyan találatokat, amelyekre nincs is joga a felhasználónak.
Persze megint a linkre kattintva "hozzáférés megtagadva", de azért ez mégsem jó így.

0
0
Dean képe

A Content Access prioritása alapból = 0
A fórumtémák tartalomtípus hozzáférés szabályozásnál a haladó részben a prioritást pl. -1 -re állítva a Forum Access beállításai az elsődlegesek így most már működik.

0
0