Core frissítés

Wathfea képe

Szevasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy ha drupal core-t firssítek mennyire kell attól tartani, hogy szétesik az oldal. Milyen biztonsági lépéseket kell tenni? Drupal 7.15-dev ről kéne 7.17-re váltanom.

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
csakiistvan képe

Gondolom a frissítést teszt környezeten végeznéd, de mindenképp javaslom hogy nézz bele a Changelog.txt fájlba.

0
0

Drupal full-stack developer at Wunderman Thompson Budapest

Ramirez_hun képe

Minden képpen teszt környezetben érdemes dolgozni.

De a kérdésre válaszolva, nem kéne szetesnie. Egy ilyen kisebb upgrade jellemzően nem szedi szét az oldalt. Más a helyzet mondjuk egy Drupal 6-ról 7-re történő váltásnál. Ott nagyobb a problémák lehetősége.

Ennek ellenére, mentés legyen.

0
0

- ad astra per aspera -

Wathfea képe

Köszönöm a tippeket. Végigmentem lépésről lépésre a leírtak alapján, de a következő problémába ütköztem. Miután minden file felekrült a helyére futtatnám az update.php-t de a fenének nem akarja befrissíteni a rendszert. Végigfut hibát nem dob csak annyit ír, hogy nincs frissítés és ugyan úgy 7.15-dev-en marad a verzió holott a 7.17 filejai vannak fent. Ötlet, hogy miért csinálhatja ezt?

0
0
Wathfea képe

Elnézéseteket kérem megoldódott a probléma. Én néztem be a dolgot és rossz branchet írtam felül, ezért nem ment a dolog. Újrakezdtem és most már minden rendben van. Köszi a segítséget! :)

1
0