Commerce Kickstart2 - Drupal 7 memcached

ggabor képe

Most már többedszer próbálom feltelepíteni egyik tárhelyemre a Drupal7 rendszer disztribúciói közül a Commerce Kickstart2 rendszert a kiegészítő store készlettel.
Van egy kontroll tárhelyem, ahova ugyan az a telepítés minden hiba nélkül feltelepszik és működik a webáruház.
Sokadik próbálkozás után írtam a szolgáltatómnak, hátha kiderül mi lehet a hiba. A szolgáltatóm ezt írta:

A CMS rendszerek 99% használható a szervereinken. Amiben eltér a többi szolgáltatótól, hogy memcached rendszert használunk a session kezelésre. (Lehetséges, hogy ez okozza a problémát. Utána kellene nézni, hogy a kiválaszott rendszer támogatja-e.)

Megnéztem http://comega7.hu/blog/bolemanyi-attila/drupal-7-memcached-integracio az itteni leírást és a store feltelepítése után a leírásnak megfelelően beállítottam a settings.php-t . Sajnos így sem működik az oldal, illetve az oldal működik a productok nem jelennek meg (úgy tűnik, mint ha a jQuery nem működne rendesen).
Találkozott már valaki ilyen problémával? Esetleg Megoldási javaslata lenne valakinek? Előre is köszönöm!

Taxonomy upgrade extras: 
Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: