Comment tárgya

szarkab képe

Ha valaki kommentet ír, és a komment tárgya mező nincs kitöltve, beküldés után az alábbi szöveg kerül bele: 'nincs cím'. Ezt hogy tudom beállítani, hogy automatikusan kitöltse a rendszer a komment első pár szavával?

Drupal verzió: 
Fórum: 
csakiistvan képe

Inkább kapcsold ki, sose akar senki külön tárgyat adni a hozzászólásának

0
0

Drupal full-stack developer at Wunderman Thompson Budapest

szarkab képe

Notice: Undefined property: stdClass::$comment_body comment_submit() függvényben (/home/ragnarok/public_html/modules/comment/comment.module 2197 sor). Ez a hiba üzenet lehet össze függ a problémámmal. Minden komment beküldésnél kiírja ezt az hiba üzenetet...

0
0
szarkab képe

Azért fontos, mert viewsel a friss hozzá szolásokat ki szeretném iratni.

Most az van beállítva hogy a komment tartalomból 10 karaktert írjon ki. De ezt nem tudom belinkelni a tartalomra. Csak a címet tudom ami általában a tárgy.

0
0
szarkab képe

Ez a tárgy mező mégis csak fontos lenne... Forumon beindultak a dolgok. Kivettem a tárgy mezőt. Mégis automatikusan címet ad a kommenteknek. És mivel tárgy mező nincs (vagy kitöltetlen) azt írja oda a rendszer hogy ('nincs cím') És ez kicsit zavaró.

0
0
aboros képe

ennek magától így kell működnie. most ebbe a kommentbe például nem írok tárgy mezőt. nincs valami egzotikum a hozzászólásoknál vagy a fórumban? advanced fórum esetleg vagy más ínyencség?

0
0

-
clear: both;

szarkab képe

Semmi nincs ami zavaró lehet. Talán a mező jogosultság modul. De most ismét akadt egy problémám. Beállítottam egy adott tartalomtípusban a komment mezőjét úgyhogy csak a lére hozója lássa, más ember ne. De ha mi adminok válaszolunk egy kommentre, akkor az nem fogja látni az admin kommentjét akinek válaszoltunk...

Szóval foggalmam sincs, hogy tudnék létre hozni egy titkos fórumhoz hasonlót. Mint a Kreanod beküldött pályázatai.

Lehet egy kicsit off volt elnézést érte

Tárgy mező pedig nem tudom, miért nem töltődik ki automatikusan... De kivettem most pagetemplateből is a változót. mert Zavart a komment címe...

0
0