CKEditor config - beállítás

Quentaro képe

Szeretném, ha a CKEditor nem használná a saját szövegmező helyesírás ellenőrzését.
Szeretném megváltoztatni a szerkesztőmező betűméretét (tehát a beírt szöveg méretét, nem a font size dolgokat).
Szeretném, ha nem látszódna a kép dialógusban a kép magassága és szélessége szöveg doboz.

Mindenre megvan a megoldás, a megfelelő CKEditor tulajdonság. Eddig a jó hír.
Eleinte szépen - a WYSIWYG modulon keresztül telepítettem kedvenc szerkesztőmet, de rájöttem, hogy a beállítás így a lehetetlennel vetekszik. (Custom modul, a letöltött példa már nem működik stb.)

Így hát a különálló CKEditor modult választottam. Kérdésem a következő: ez az editor honnan veszi a beállításait? Mert a ckeditor.config.js-re nem reagál, az biztos. Űrítgettem a cache-t, a drupalét is a böngészőjét is, inkognítóztam, semmi.
Írtam bele a drupalon belüli mezőbe, semmi.

Mérgemben letöröltem a ckeditor.config.js fájt. Nagyon megörültem, mert nyüszögött érte a kis piros táblán. De később beletörődött: nem sírt érte, de még az editort is betöltötte.
Na gondoltam akkor most a config.js-t is törlöm. - A biztonság kedvéért. Nem számít.

KÉRDÉS: hova tegyem a ckeditor.config.js-t? Ez minden "alap" CKEditor tulajdonságot, és varázslatot ismer, vagy drupalosítva van, és ezért nem mentek a dolgok?

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
Quentaro képe

A beállító fájlban egy példánál ' jel volt, ehelyett " kellett. Ha nem tudta értelmezni a dolgokat, betöltött egy alap beállítást valahonnan (ahelyett, hogy nem töltődött volna be).
Továbbá a Chrome gyorstárazása is okozott gondot.

Minden beállítás működik, és nem kell saját modul, mintha Wysiwyg-en keresztül próbálkoznék.

1
0