CKeditor besárgult

tiburi képe

Sziasztok,

öreg ckeditor használó vagyok, mert egyszerű és minden rendben van vele.
Az új verzió aktiválásakor azonban minden jogosultság és beállítást követően az editor felülete, amellett hogy nem a full beállításaimat használta, még be is "sárgult".
Valaki tudja mi ez? Az biztos, hogy nem stimmel valami, mert a full editor nem jelenik meg.

Köszönöm!

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
CsatolmányMéret
Kép ikon ckeditor1.png26.76 KB
Kép ikon ckeditor2.png127.33 KB
Kép ikon ckeditor3.png16.62 KB
stewes képe

Tudom, ezzel nem viszem előbbre a dolgot, de nem egyedi eset, mert nálam két helyen ugyanez a helyzet. Egyiknél teljesen új telepítés, a másik helyen frissítés után változott. Sem a három lehetséges szettből választva, sem kézzel egyenként a gombokat nem jól jelenik meg. Pont ugyanazok látszanak nálam is, mint a mutatott képeken.

0
0

„Kattintgatós amatőr”

csakiistvan képe

Ez valami css bug latszik hogy a textarea kurol is van valami zold drop shadow, en a sminkben neznek kurol.

0
0

Drupal full-stack developer at Wunderman Thompson Budapest

tiburi képe

Feltelepítettem CKeditor pluginokat, a configban beállítottam őket és úgysem változik a full html beállítás.

Ami még zavaróbb, hogy ha egy tartalmat megnyitok szerkesztésre akkor kész, mindent kiránt belőle annak ellenére is, hogy "Limit allowed HTML tags" részben a kipróbáltam már úgy is hogy mindent beletettem és hogy semmit sem hagytam, mindenhogyan kivégzi a formázásokat, amit érzésem szerint a CKeditor végez el. Ha nem nyúlok bele a tartalomban, akkor majdnem tökéletesen megjelenik minden kivéve a jobbra és a balra rendezést és a középre rendezés funkciókat.

Mi a búbánat lehet a baj? Ha a smink a gond, azt hol nézhetem meg. Mit kéne a css-be betennem, hogy rendben legyen?

0
0
nevergone képe

Tudnál egy publikus tesztoldalt mutatni a beállításokkal? Nem biztos, hogy én tudok segíteni, de szerintem a közösségi segítés sikeresebb lenne így. :)

0
0
tiburi képe

Pont ez az oldal, amit nem szabad megosztanom, de privin szívesen átküldöm a linket :) Pedig a közösség eddig mindent megoldott, itt sajnos kicsit nehezebb a dolgom :(

0
0
charlos képe

-ban nézd meg a CSS részen az alábbiakat:
SZERKESZTŐ CSS:
CKEditor default

Előre megadott stílusok:
Use theme ckeditor.styles.js

Nálam ezek alapján működik. Ja és telepítsd fel a Kama skin-t (ckeditor/skin könyvtár).

Én a saját beállításaimat néztem most meg, és így tökéletesen működik.

Ha a Te profildat is így állítottad be, jónak kell lennie. Ha még mindig nem jó, nézd meg, hogy a CKEditor Global profile-ban melyik skin aktív. Nálam a Moono az.

0
0

--

Üdv:
Charlos

tiburi képe

Szia!

Feltettem, úgy csináltam ahogy írtad.
A admin/config/content/ckeditor/edit/Full ez a ckeditor full html beállítása, van egy ilyen rész:

DRUPAL CORE
Full HTML : - (Azaz itt van egy piros tiltó jel, ehhez ez a magyarázat van: - the filter is disabled for a given text format and will not be run on the content during the filtering process.)
A jel mellett pedig ez olvasható
Limit allowed HTML tags
Removes the attributes that the built-in "Limit allowed HTML tags"-filter does not allow inside HTML elements/tags

Nem lehet itt a gond?
Itt lehetőségem van rámenni a "/admin/config/content/formats/full_html" címre, ahol a full_html-t állíthatom, de nincs lehetőség a tag-ek beállítására.

Megnéztem MOONO és KAMA sminkkel is, de semmi. :(

0
0