Bug tracker

szarkab képe

Egy hiba bejelentőt szeretnék megvalósítani a honlapunkon. Arról lenne szó, hogy a felhasználók tudnak beküldeni Bugokat hibákat egyéb jelentéseket. Szeretnék a jelentésnek megadni típusokat és fontosságot.

Gyakorlatban a felhasználó beküld egy hibát beállítja a hiba típusát és a fontosságát mondjuk 1-5 ig. Amit amúgy mindenki lát egy listában. Mint egy fórumon a beküldött tartalmakat. Majd a szerver admin megnézi az egyik bejelentett hibát, és ha javította akkor betudja jelölni, azt hogy a Hiba megoldva!

Létezik ehhez hasonló modul vagy tudtok ajánlani valami egyszerű megoldást?

Drupal verzió: 
Fórum: 
szarkab képe

Sajnos nekem ezek mind túl bonyolultak! Case Tracker még ez állt a legközelebb az elképzelésemhez, de túl bonyolult volt ez is.

Nekem egy nagyon egyszerű megoldásra lenne szükségem. Szeretnék egy olyan menüpontot, hogy "hiba bejelentés" És sorban egymás alá be tudják küldeni a hibákat. És amivel készek vagyunk azt bejelöljük, hogy megoldva. SOkat kerestem de nem találtam hasonlót sajnos... és ezt mindenképp weboldalon belülre szeretném megoldani.

0
0
Nagy Gusztáv képe

Ezt egy új tartalomtípus + 1-2 mező + Views modullal simán meg lehet oldani.

1
0

Nagy Gusztáv

csakiistvan képe

Remek eszközök vannak erre, és bár a drupal is képes kezelni, inkább drupalon kívül gondolkodj. Persze össze lehet ezt is kattintgatni, de nem lesz akkora flow benne.

Ingyenes pl a Mantis, vagy bár nem ingyenes de remek eszköz a Jira is, illetve millió meg egy megoldás van erre már.

0
0

Drupal full-stack developer at Wunderman Thompson Budapest

szarkab képe

Én is erre gondoltam, de sajnos annyira profin nem vágom a views modult! Rendezni tudom vele a tartalom típusokat. Amit nem tudok megvalósítani és amihez kérnék segítséget az a beküldés gomb amit a képen felrajzoltam.

kep

http://img441.imageshack.us/img441/9379/48t2.jpg

0
0
csakiistvan képe

Views headerbe tedd bele. adminbol elerheto

0
0

Drupal full-stack developer at Wunderman Thompson Budapest

szarkab képe

sajnos ennyiből még nem jutok előbbre. Viewbe ott vagyok a fejlécnél hozzá adás gombra ezek jönnek elő:

Entitás: Rendered entity
Displays a single chosen entity.
Általános: Eredmény összegzése
Megmutatja az eredmények összegzését, például az oldalankénti elemek számát.
Általános: Nézet terület
Nézet beszúrása a területre.
Általános: Szövegdoboz
Jelölő szöveget biztosít a terület számára.
Általános: Szűretlen szöveg
Korlátozás nélküli egyéni szöveg vagy jelölő hozzáadása. Hasonló az egyéni szövegmezőhöz.

De lehet teljesen rossz helyen járok...

0
0
csakiistvan képe

Általános: Szövegdoboz

beleírod:

<a class="btn" href="/urlem">Jelnetés beküldése</a>
2
0

Drupal full-stack developer at Wunderman Thompson Budapest

szarkab képe

köszönöm :))

0
0
szarkab képe

Köszönöm a segítséget sikerült mindent majdnem tökéletesre megcsinálni! :) Már csak egy kérdésem lenne. A taxonomyba felvettem állapotokat. Javítva, Folyamatban stb... Jelenleg most úgy van, hogy a felhasználó ezt ki tudja választani. Az alapértelmezett érték beküldésnél az, hogy 'javításra vár'. A következőt szeretném megoldani, hogy ezt a felhasználó beküldésnél ne tudja állítani!

0
0
Nagy Gusztáv képe

szarkab képe

Köszönöm! Viszonylag sok tapasztalatot gyűjtöttem most. És megint rádöbbentem hogy a drupal mennyire remek eszköz! :)

1
0