audio playlist / audio galéria D 7.x-re

timi képe

Sziasztok,

ezt szeretném létrehozni:
http://drupal.org/files/views+jplayer_1.png

viszont valami hiányzik, és nem tudom mi az, mert a FILTER CRITERIA résznél nem tudom kiválasztani egyiket sem, nem találom a listában a Content: Type (=Realese) és a (file) File type: audio. beállítási lehetőségeket.
Magyarított drupal 7.x (lehet, hogy csak rossz helyen keresem?)

Telepített modulok:
views, media, media gallery, audio field, jplayer, media playlist

Olyan audio galériát szeretnék, mint amit 6.x-re lehetett views-al megcsinálni, csak most drupal 7-re.

Taxonomy upgrade extras: 
Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
timi képe

ilyet még nem csinált senki?

0
0

T.

timi képe

addig eljutottam, hogy a views-t úgy kell kezdeni, "add new view" hogy megjelenítés "fájlok" of type "audio"

de ezzel a hibaüzenettel nem tuok mit kezdeni:
"The jPlayer display style requires being configured so that at least one field is selected to provide a file path"

Hozzáadtam egy mezőt a fájltípusoknál az "audio"-hoz, ott beállítottam a megjelenésnél a "jplayer-player"-t, de nincs rá hatással. gondolom azért mert nem a content type-ban van?

readme szerint:
"When you manage the display of file fields within your content types
'?q=admin/structure/types/manage/{type}/display', choose 'jPlayer - Player'
as the format. You can then configure the settings available for that
instance."

Ha új tartalom tipust veszek fel, hogyan tudok oda csoportosan feltölteni fájlokat? pl képet vagy mp3-t? d 6-nál volt image import, meg audio import...

most ezzel a media importtal kicsit el vagyok veszve. Fel vannak vele töltve az mp3-ak, egyébként darabonként megvannak a tartalmak és játsza is a jplayer, de ezzel a views playlist-el nem haladok. :(

0
0

T.

szt képe

Még én sem csináltam ilyet, de szerintem a view-t ne "Fájlok"-kal kezdd, hanem "Tartalom"-mal, és utána egy fájlkapcsolatot kell felvenni (a belinkelt viewscreen jobb oldalán = RELATIONSHIPS), hogy az adott tartalomhoz kapcsolódó fájlcuccok megjelenjenek.

0
0