Alphorn II háttérszín változtatása

Joee képe

Érdeklődöm, tudja-e valaki, hogyan lehet megváltoztatni a Drupal 7 Alphorn II háttérszínét? A háttérképeket átszíneztem a "sites/all/themes/alphorn/images/" helyen, de az oldalon csak a felső 506 px magas sáv színeződik át. A többi helyen maradt a korábbi háttérszín.

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
Fórum: 
csakiistvan képe

Header:
blue-style.css (24. sor), .zone-branding-wrapper
global.css (104. sor), .zone-branding-wrapper
blue-style.css (30. sor), .zone-branding
global.css (107. sor), .zone-branding

Content:
blue-style.css (43. sor), .zone-content
blue-style.css (40. sor), .zone-content-wrapper
global.css (124. sor), .zone-content
global.css (121. sor), .zone-content-wrapper

Firefox + firebug a barátod, vagy Chrome

1
0

Drupal full-stack developer at Wunderman Thompson Budapest

Joee képe

Kösz. +1
Pontosabban nálam a green-style.css-ben van, de az a lényeg, hogy így már megtaláltam a beállításokat. Az images mappa háttérhez tartozó grafikai elemeit is törölni kellett mert azzal letakarták a valós hátteret. Ezt mondjuk nem tudom miért csinálták a készítők, mivel ezek nem fedik be a teljes hátteret. A "header_bg.jpg"-nek még van értelme mert külön színt lehet vele adni a fejléc hátterének, de a "content_bg.jpg" beillesztésének nem látom az értelmét. Lehet, hogy valamelyik almenüben vagy oldalon használatban van a "content_bg.jpg" képfájl? Inkább visszateszem és a css 44. sorában szedem csak ki a megjelenítését.

0
0
csakiistvan képe

Remélem hogy a "törölni kellett" szavaid csak az általad készített Alphorn II alsminkjére vonatkozik, és nem az eredeti Alphorn II sminkbe "turkáltál" :)

tip: http://drupal.hu/forum/alsmink-helyes-kialak%C3%ADt%C3%A1sa

0
0

Drupal full-stack developer at Wunderman Thompson Budapest

Joee képe

Először vagy innen szedtem ki:
.../sites/all/themes/alphornimages/
vagy innen:
.../sites/all/themes/alphorn/images/green/
Már nem emlékszem pontosan, de mint írtam vissza is tettem és inább a
".../sites/all/themes/alphorn/css/green-style.css" 25. 31. 41. és 44. sorában remeltem ki a rá mutató hivatkozásokat, mivel mint fent is írtam, nem tudom még mi használhatja.
Általam készített?? Eredeti? Ezt nem is értem.

0
0
szt képe

Úgy illene, hogy az eredeti sminkben nem változtatnál semmit, hanem nagyon egyszerűen (ahogy csakiistvan is linkelte) készítenél egy arra alapuló alsminket, és azt változtatnád. Így egyszerűbb a munka, és egy sminkfrissítés esetén megkímélnéd magad egy csomó pluszmunkától.

0
0