2 oszlopos címlap

charlos képe

Sziasztok!

Írogatok egy Jótékonysági webáruházat. Azonban kicsit elakadtam. Feltelepítettem a Panels modult, s szeretnék vele 2+1, azaz 3 oszlopos oldalt létrehozni:

Bal oszlopban ezek szerepelnének: node címe, bevezető szöveg, Fontos infók, Jó, ha tudod (ezek kiegészítő információk).

Jobb oszlop: támogatott neve, fényképe, ami lightboxban megnyílik nagyban, Város, egy kis Google térkép, Kapcsolat adatok (email cím, telefonszám, honlap címek - ha van).

Alsó oszlop: a történet leírása, visszaszámláló, hogy meddig él még a gyűjtés.

Azonban az a bajom, hogy a views modul valamiért megköveel egy master mezőt, ami az összes alnézetben megjelenik. Ha 5 blokkot hozok létre 1 nézeten belül, az mind az 5 blokkban meg kell jelenjen. Így viszont gázos...

Ti, hogyan, mivel oldanátok meg mindezt?

Előre is köszönöm!

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
zionduc képe

Kicsit megzavart ez a mondatod:
„Ha 5 blokkot hozok létre 1 nézeten belül, az mind az 5 blokkban meg kell jelenjen.”

Ettől függetlenül szerintem az hiányzik, hogy amikor a Nézeten belül létrehozod az új Display-t (Add gomb és új Blokk hozzáadása), majd utána elkezded tölteni a Mezőket a Hozzáadás gombbal, akkor az ablak tetején nem választod ki, hogy "Kinek a részére: This page (override)".

Ha ilyenkor a "Minden megjelenítés" van kiválasztva - ahogy ez alapértelmezettként van - akkor valóban mindenhol ugyan azokat a mezőket fogod látni.

Remélem erre gondoltál. Ha nem, akkor pontosítsd, kérlek.

0
0

Írj rám, ha érdekel a Győri Drupal Használói Találkozó.

charlos képe

Viszont a views megköveteli, hogy legalább egy mező minden blokkban megjelenjen. Nyilván ha van 5 blokkom, akkor minden blokkban más-más mezőt szeretnék megjeleníteni, különben így számomra nincs értelme.

0
0

--

Üdv:
Charlos

lysander19 képe

Van egy "FORMÁTUM" szekció, ott mi van beállítva neked? (Annak kellene lennie, hogy: mezők)
Tudsz esetleg egy screenshotot küldeni?

0
0
eaposztrof képe

több esetben is kidobtam már meglévő oldalakról a mások által beüzemelt panels-t és legyártottam a page--front.tpl.php-t, mivel gyorsabb, erőforrás-takarékosabb és csak az van benne amire szükség van.

page-front.tpl.php in Drupal 7

1
0

42

segi képe

én használnám a jófajta Display Suite-ot.
http://drupal.org/project/ds/

0
0

Drupal developer at Cheppers

charlos képe

Időközben feladtam, mivel sehogy sem sikerült. Így teljesen más vonalon indultam el..

0
0

--

Üdv:
Charlos