Telepítési gond!

egonkosa képe

Hello Mindenki!

Drupal telepítéssel akadt egy kis gondom. Egy szűz tárhelyre telepítenék 7.54-es verziót, de a felület fordításánál megakad és percekkel később dob egy hibaüzenetet. Erről képet mellékeltem. Az oldal frissítése után eljutok a bejelentkezésig, de akkor sem tökéletes minden, mert meglehetősen lassú az egész működés. Másik tárhelyen telepített költöztetése szintén lassú. Google keresések alapján azt találtam, hogy ennek a mod_rewrite hiánya lehet az oka. Több tárhelyet is működtetek a Tarhely.eu-nál, és egyiknél sem jelentkezett hasonló hiba. Ellenőriztettem velük, nem találtak semmi hibát. Átnéztem magam is a beállításokat PHP 5.6; Extension listát is átfutottam (beállítottam egy működő tárhelyen lévővel azonosra), max_execution_time: 60; max_file_uploads: 200; max_input_time: 90; memory_limit: 512; post_max_size: 128; upload_max_filesize: 64. Ennek ellenére képtelen vagyok feltelepíteni hiba nélkül, akár altartományba is. Lehetséges, hogy a htaccess beállításokon kellene módosítani, de nem tudom, hogy mit. Nem tudok mutatni error.log-ot mert azt nem hoz létre.

Ha valaki tud valami megoldást, azt szívesen venném, mert így ez a tárhely használhatatlan.

Drupal verzió: 
Balu Ertl képe

„Erről képet mellékeltem”

Nem látszik sajnos a kép. A D.hu-n a képfeltöltés jelenleg nem egyszerű, de itt egy kerülőmegoldás, ami esetleg segíthet.

0
0