Tartalom elrejtése után a termék ne legyen aktív

vikicica22 képe

Hello mindenkinek!

Van egy tartalmam abban van egy termék. A kérdésem az lenne hogyan tudom azt megcsinálni, ha a tartalmat elrejtem akkor a termék is tiltott lesz vagyis ne legyen a tartalomhoz kapcsolódó termék aktív? (de mikor közzé teszem a tartalmat akkor újra aktív legyen a termék)

Már mindent átnéztem a commerce modulban de nem látom ezt a lehetőséget vagy nekem kerülte el a figyelmemet?

Taxonomy upgrade extras: 
Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
zedclans képe

Szia!

Nem teljesen értem a kérdést, de amennyiben terméket tartalmaz a node, akkor a termékvariációnál van "Állapot" fül, ott lehet aktivvá, és tiltottá tenni azt. Az, hogy a tartalom is és a termék is egyszerre legyen rejtett, tiltott, szerintem nem kivitelezhető alapból, de nem néztem még körbe ilyen jellegű kiegészítő modulok terén.

0
0
vikicica22 képe

Igen, ezt keresem. (Az, hogy a tartalom is és a termék is egyszerre legyen rejtett)

0
0
szantog képe

Nem biztos, hogy jó, de ha jól rémlik, akkor a nodehoz kapcsolt termék egy product reference mező.
Szóval rulesszal:
Action:
After updating existing content

Conditions:
Content type: 'foo'
Entity has field: 'your_product_reference'
Content is published (node-unchanged): TRUE
Content is published (node): FALSE

Actions:
Fetch entity by id (node:your_product_reference) (Betöltjük a productot)
Set data value (entity_fetched:status): FALSE (Az entity_fetched lesz a machine name productodnak)
Save Entity (entity_fetched)

Fordítva meg a conditions utolsó két elemének + az entity_fetched:statusnak kell az ellenkezőjét megadni.

0
0

----
Rájöttem, miért kérdezek olyan ritkán a drupal.hu-n. Amíg szedem össze az infokat a kérdéshez, mindig rájövök a megoldásra.

gazsesz képe

Rules lesz a te barátod!

0
0

Gazsesz