Superfish menu "h2" + tartalom címe "h4"?

csszilvia képe

Szép reggelt Mindenkinek!

elkészült legújabb honlapom, már csak az utolsó simítások hiányoznak.
www.holegballonsetarepules.hu

Arra szeretnék megoldást találni, h a superfish fomenum "li" elemei h2-ként jelenjenek meg? Hol tudom ezt módosítani?

Az oldal neve, most "h1", és ha jó látom, ez egyben a tartalom címe is. Ezt hol tudom átállítani, hogy "h4" legyen?

(PHP-ban annyira még nem vagyok otthon, így inkább kérdezek.)

Előre is köszönöm a segítséget!

Köszi
Szilvi

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
szantog képe

Menübe h2, meg h1-ből h4?? Ez valami seo vudu akar lenni? Mert annak kicsit meredek.
Szemantikailag egészen rendben van az oldal, legalábbis ami ezt a részt illeti, ha meg a kinézet miatt akarod variálni, akkor css

2
0

----
Rájöttem, miért kérdezek olyan ritkán a drupal.hu-n. Amíg szedem össze az infokat a kérdéshez, mindig rájövök a megoldásra.

csszilvia képe

Én csak megpróbálom megoldani amit kérnek tőlem, ezzel is jobban megismerve a rendszert...

Kíváncsiságból azért megkérdezhetem, hogy mit jelent, hogy "Szemantikailag egészen rendben van az oldal, legalábbis ami ezt a részt illeti"?

köszi
Szilvi

0
0
vajdasági képe

Ha nem tevedek akkor arra ertette hogy rendben van az oldal igy is es ha a betuk merete nem megfelelo akkor azt css -el attudod szabni meg akkor is ha az H1 vagy H akarhany is ...En nem huszaly pl H1 bol H4 -et csinalnod. Mar persze ha a kinezet a cel es nem az a feledat hogy a h1 bol h4 legyen.

0
0
csszilvia képe

Nem a kinézet a fontos, hanem, hogy H1-ből H4 legyen, és a menüpontok kapjanak H2-t. Ezt SEO miatt kérték tőlem, mert jelenleg nincs kihasználva a h1-h6 adta lehetőség:

webhely neve: H1
page-title(tartalom címe): H1
Szlogen, kereső: H2
Blokkok címe: szintén H2 volt, de azt sikerült a .tpl file-ban H3-ra változtatnom.

Végül is annyira nem fontos.

Azért kérdeztem, hogy mit jelent, hogy "legalábbis ez a része", hogy van-e valami, amit máshogy kellett/lehetett volna csinálni. Csak a tanulás kedvéért:-)

Szilvi

0
0