Simplenews newsletter template override

Shael képe

Sziasztok!

Szeretném elérni hogy a simplenews által küldött hírlevélbe ne kerüljön bele a tartalom címe, és alulra a leiratkozó link.

A modul read me-je alapján át is másoltam a két tpl.php-t módosítva a smink themes mappájába, de még cache törlés után sem történt semmi.

Gondoltam kipróbálom, hogy egyáltalán jó-e amit módosítottam, ezért felülírtam a modul alap tpl.php-jait. Így működött a dolog, csak hogy nem akarnám így hagyni.

Tudnátok segíteni, hogy mit csináltam rosszul?

Jelenleg így néz ki a mappaszerkezet:
smink/
templates/
simplenews-newsletter-body.tpl.php
simplenews-newsletter-footer.tpl.php

Próbáltam specifikusan is megadni a read me alapján, hogy melyik hírlevélre értelmezze a módosításokat, de úgy sem jött össze.

Előre is köszönöm!

Tamás

Taxonomy upgrade extras: 
Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
Nagy Gusztáv képe

Tudomásom szerint törvényi előírás, hogy a leiratkozó linknek benne kell lennie a levélben.

1
0

Nagy Gusztáv

Shael képe

Teljesen igazad van. Épp ezért tettem is bele, de a megrendelő kérése szerint máshogy lett megvalósítva. :) A gondom az override lenne.

0
0
nevergone képe

„Épp ezért tettem is bele, de a megrendelő kérése szerint máshogy lett megvalósítva.”

Vagyis sehogy? :S

0
0
Shael képe

Egy sima mail to-val lett megoldva... Valamiért manuálisan akarják intézni a dolgot. Az eredeti terv egy űrlap lett volna.

0
0
Shael képe

Visszatérve a tárgyhoz, a template override-ban tud valaki segíteni? :)

0
0
makikaki képe

Nekem működik szépen, beleraktam a témám templates könyvtárába (bár ha jól tudom témán belül bárhova rakható),a admin/config/services/simplenews/settings oldalon beállítottam, hogy html legyen, az admin/config/system/mimemail oldalon beállítottam a 'theme to render emails'-t saját témámra.

1
0
Shael képe

A fenti tanácsokkal sikerült végül összehoznom!

Az utókor kedvéért leírom mit csináltam:
1. Smink template mappájába a módosított két tpl.php-t betettem
2. admin/config/services/simplenews/settings html-re átállítani a formátumot
3. admin/config/system/mimemail theme renderinget a saját sminkemre állítottam
4. admin/config/system/mailsystem theme renderinget a saját sminkemre állítottam

Köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

0
0