Meta tag-ek Drupal 6.16-hoz

Xefande képe

Olyan modulra lenne szükségem ami Drupal 6.16 alatt is működik és az oldalakhoz, írásokhoz illetve a taxonomy címkékhez vagy a menüpontokhoz tudok vele hozzárendelni meta description és esetleg meta keywords tag-eket.

Létezik ilyen ?

Boobaa képe

Nodewords a neve.

0
0
Xefande képe

Köszi, de ez valamiért nem működik. Kitöltöttem az Összefoglalót, a leírást, a szerzőt, meg a kulcsszavakat de egyik sem jelenik meg a forráskódban: http://jatekdoboz.hu/psp-leiras

Valamit még be kell állítani a telepítésen kívül?

0
0
Nagy Gusztáv képe

Tehát a hiba nálad lesz. A readme.txt melyik részéig jutottál el?

0
0

Nagy Gusztáv

Xefande képe

addig jutottam el benne, hogy nem magyarul van írva :D
viszont közben megoldódott a probléma
köszi a segítséget

0
0
nevergone képe

Kicsit offtopic, de angol nyelv ismerete nélkül el lehet boldogulni az Internet Marketing szeszélyes világában?

Kicsit gyúrj rá a témára, megéri. :)

0
0
half01 képe

Hasonló problémám van.
Kitöltök mindent, de nem jelenik meg. Új vagyok még drupal téren, de most emiatt elakadtam.

Mi lehet a baj? Tudna valaki segíteni?

0
0
Xefande képe

A taxonomya szótárban hozzáadom a kifejezéshez a meat tageket de valamiért nem az jelenik meg az oldalon.

a keywords részben nema meta adatokhoz megadot adatok jelennek meg hanem maga a kifejezés jelenik meg.

a description részben meg a címkéhez megadott leírás jelenik meg ami az oldalon is látható és nem a meta résznél megadott leírás.

Nem értem, hogy miért azokat teszi be meta adatnak és amiket a meta részen adok meg, kitörli. Elmentem és kiírja hogy beállítások mentve és amikor megnézem akkor törölve vannak.

Próbálgattam állítani a dolgokat. A Do not generate meta tags content van bejelölve, nem hiszem, hogy ez lenne az oka

0
0
half01 képe

Hasonló problémám van.
Kitöltök mindent, de nem jelenik meg. Új vagyok még drupal téren, de most emiatt elakadtam.

Mi lehet a baj? Tudna valaki segíteni?

0
0
Rátki Ilona képe

Szia!

Az én honlapomnál is jelentkezett a probléma.
A megoldás jó eséllyel nálad is ez lehet: Adminisztráció >> Tartalomkezelés >> Meta Tags >> Meta tags to output in HTML >> az oldalad forráskódjában megjeleníteni kívánt meta tag-ek kipipálása.

Üdvözlettel

0
0