Keresés

Anonymous képe

Sziasztok vezérek! :-)

A fórum egyedi szűrésénél lehet, szerzőre, felhasználóra, stb szűrni, de nem lehet pl. 7-es drupal témára, pedig a téma megadásakor ezeket meg kell adni.

Jó lenne, mert most pl. végigolvasnám a 7-essel kapcsolatos témákat, így elkerülendő, hogy fölöslegesen kérdezzek, az összes többi verzió viszont most nem érdekel és nagyon is sok lenne a találat.

És ez így mindenkinek jó lenne.

Drupal verzió: 
Fórum: 
aboros képe

vacati képe

Kösz, a linken valóban csak a 7-es témák vannak.

De ha a keresőbe beírok egy szót, ott hogyan tudom csak a 7-esre szűrni, vagy innen tovább szűkíteni?

A googleba hiába írom, hogy drupal 7.0, mert az nem hoz mindig releváns eredményt.

Amit linket küldesz, ott megjelenik a 7-es verzióra való kattintás lehetősége, de máskor nem.

Bocs, ha nem értem, de továbbra sem tudom szűrni.

0
0
aboros képe

adott ez a lehetőség:
https://skitch.com/aboros/rwubj/kereses-drupal.hu

erre egy felfedett szűrőt kéne tenni a kérdéses viewba. amikor majd valakinek lesz ideje megcsinálni, biztos lesz ilyen is. debrecenbe pl tök jó lenne ilyen és ehhez hasonlókat - van még száz - elintézni együtt.

0
0

-
clear: both;

vacati képe

Én, aki nem vagyok profi, az oldalamon csináltam Tax. menüt és csak rá kell kattintani az adott témára, szűkíteni pedig azután lehet kereséssel.

Mivel nincs jogosultságom itt, ha tudnám, se csinálhatnám meg, ez tiszta sor!

Ez nem csak nekem lenne jó, hanem el lehetne kerülni, hogy sokan ismét feltegyenek egy kérdést, mert érhető, ha sok hasztalan keresgélés után írnak egy új témát, vagy olyan helyre írnak, ahol hasonló téma van, de nem pont az.

0
0
aboros képe

köszönjük az észrevételt.

0
0

-
clear: both;