Fórum modul kiegészítése

fusionerno képe

Kedves Fórumozók!

Régebben sok, Drupal alatt működő honlapon láttam egyedi fórummegoldásokat, ehhez kérnék egy kis segítséget.

Nekem bőven elég az alap Fórum modul, Advanced Forum-ra nincs szükségem (nem igazán lehet testre szabni és túl van bonyolítva a megjelenése is), csak a következőkkel szeretném kiegészíteni az alap modult, és ehhez szeretnék kérni egy kis útmutatást:

- sorszámmal ellátni a hozzászólásokat;
- időrendben csökkenő megjelenítést alkalmazni (#5 #4 #3 ...);
- a válaszok hivatkozzanak az előzményre: tehát, amikor valaki válaszol a #5-s hozzászólásra, akkor az új hozzászólásban valahol a fejlécben jelenlen meg egy kis link, hogy mire hivatkozik az adott hozzászólás (pl. előzmény: #5 - olyasmi, mint pl. az SG fórumaiban is van).

Az alap smink is megfelelő nekem, és nyugodtan írhattok kódokat is.

Előre is köszönöm szépen annak, aki időt szán rá.

Taxonomy upgrade extras: 
Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
csakiistvan képe

  1. a commentnek van a drupalban ID-ja, arra a sorszámra gondolsz vagy a posthoz sorrendben az első komment az #1 sorszámú lenne?
  2. felületről nem lehet, egy kis kód kell hozzá, https://www.drupal.org/node/1095656#comment-9778205
  3. a commentek megjegyzik tudtommal hogy valamire válaszként érkezett vagy önálló komment, ezt láthatod itt több helyen is a drupal.hu-n. Mivel az adat megvan, csak ki kell halászni és printelni a comment.tpl.php fájlban a sminkedből.
1
0

Drupal full-stack developer at Wunderman Thompson Budapest

fusionerno képe

Köszönöm szépen a választ!

1. Utóbbi megoldást szeretném, tehát hogy minden postnál #1-el legyen jelölve az első comment.

2. Remek. Ezt melyik fájlba kell beillesztenem (csak mert a linkelt topic elég régi, és én a legújabb Drupalt szeretném majd feltenni)?

3. Megpróbálom kibogarászni.

0
0