Fontyourface-probléma

szoda képe

A fontyourface modul segítségével telepítettem egy betűkészletet, az Infini-t. Konvertáltam, feltöltöttem custom font modul segítségével. Drupal 7 alatt ment is rendben. Váltottunk Drupal 8-ra, akkor nem ment, illetve sokáig csak úgy működött, hogy ha a betűkészlet az adott gépre telepítve volt. Aztán valamitől megjavult, lásd: http://94.199.178.26/~heimatmu/
Csakhogy ez egy ideiglenes cím volt, közben a végleges címen fut az oldal: www.heimatmuseum-wudigess.hu. Ha ott nyitjuk meg, megint fennáll a probléma: csak ha telepítve van a betűkészlet, akkor nyitja meg. Ami különösen furcsa: ha megnyitjuk az ideiglenes címet, és ott az egyik képre kattintunk (látogatóknak pl.), az átvisz a végleges oldalra, és közben a gép máris elfelejti az Infini-t, pedig ha például másik lapon nyitom meg, akkor a cache-ben őriznie kell, hiszen az ideiglenes lap is nyitva van még. Ha telepítve van a gépre, akkor viszont mindkét esetben megjeleníti. A végleges címre váltás után szándékosan újra feltöltöttem a font-fájlt, hogy hátha attól meggyógyul, sajnos nem.
Van-e valakinek tapasztalata, ötlete?
Előre is köszönettel:
szoda

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: