Felső menüsor eltávolítása bonyodalmakkal

Lehner Péter képe

Sziasztok!

Az eletbevago.hu -hoz készítek egy értékesítési oldalt. Ezen az oldalon belül minden a Megrendelem gomb felé vezet majd, nem jó, ha a látogató menet közben "eltéved".

Ennek megfelelően ezen az oldalon semmi szükség nincs a felső (meg alsó) menüsorra, sőt, ezek egyenesen nem kívánatosak itt.

Ki is irtottam ezeket a létrehozandó oldal forráskódjából. Ezen kívül csak itt lecseréltem a logót.

FTP-n létrehoztam egy új mappát a gyökérkönyvtárban, megrendelem névvel. Ide mentettem az új oldalamat index.html névvel. Itt már bevillant, hogy valami nem fog passzolni, hisz honnan tudja majd a Drupal, hogy egy olyan oldalt keressen és nyisson meg, amit simán létrehoztam és ezen a néven mentettem el, vagy keressen egy ilyen nevű könyvtárat és abból nyissa meg az index.html-t??

Először úgy tűnt, hogy minden rendben van, hiszen a böngészőbe beírva megnyílt az eletbevago.hu/megrendelem címen a szóban forgó oldal. Aztán észrevettem, hogy csak akkor, ha be vagyok jelentkezve. Ellenkező esetben a "nincs ilyen oldal" üzenet fogad.

Most teljes a káosz, miközben talán létezik sokkal egyszerűbb megoldás is az én félresikerült próbálkozásaimnál?

Előre is köszönöm a segítséget!

Drupal verzió: 
Fórum: 
aruna képe