Drupal.hu kapcsolat

DruTa képe

Tisztelt Drupal.hu gazdák!

Sehol sem találok elérhetőséget a honlapon.

Feladtam egy munkaajánlatot, és szerettem volna inaktív állapotba tenni a túl sok jelentkező miatt, ugyanis nem szeretnék ennyi embernek nemet mondani, de nyilván mindenkit nem választhatok.
Azonban ezt nem tudom megtenni.

Kikapcsoltam a kapcsolatfelvételi részt a saját beállításoknál, de ennek ellenére ugyanúgy működik.

Kérem jelentkezzen egy gazda mailban, hogy mit tudnék csinálni!

Köszönöm!

Fórum: 
Nagy Gusztáv képe

Elrejtettem a munkaajánlatodat.

0
0

Nagy Gusztáv

DruTa képe

Kösz!

Jó ötlet lenne ezt a lehetőséget megadni a hirdetés feladójának. Egyrészt joga van hozzá, hiszen a saját hirdetése, másrészt nem kéne emiatt levelezgetni a gazdákkal... Mert majd lehet, hogy megint aktiválnám, akkor megint írnom kell, szóval ez senkinek se jó.

Sőt, a szerkesztés lehetőségét is.

Arról már nem is beszélve, hogy ilyen honlapot még nem láttam, ahol nincs megadva kapcsolati elérhetőség a honlap gazdáihoz, hanem nyilvánosan kell intézni a dolgokat.

0
0
york képe

A gazdikat itt el tudod erni: http://drupal.hu/kapcsolat

0
0
DruTa képe

Csodás!

Akkor már csak azt kellene két egyszerű beállítással megengedni, hogy a hirdetés feladója szerkeszthesse, illetve inaktiválhassa a saját hirdetését...

0
0
gaugecz képe

biztos én vagyok vakegér, de magát a "Kapcsolat" linket én nem látom a felületeken

1
0
resi képe

Ezzel én is így vagyok :) De megoldás lesz az Impresszum menüpont, lásd hozzászólásom.

0
0
resi képe

Kedves DruTa!

Köszönjük a hasznos észrevételt és javaslatot a Drupal.hu adminisztrátor csapata mérlegelni fogja.

Kapcsolati témakörhöz: talán értesültél róla, hogy hosszas előzmények után az idei évben megalakult a Magyar Drupal Egyesület, mely időközben jogi személyként átvette többek között a Drupal.hu oldal működtetését, fenntartását és fejlesztését is, támaszkodva továbbra is a a drupalhu munkacsoport és a hazai közösség tagjainak megbecsült munkájára.

Számos folyamatban lévő feladatunk között dolgozunk már az Egyesület weboldalán is, mely természetesen tartalmazni fogja az elérhetőségeket is és kapcsolatban lesz a Drupal.hu oldallal is.

Javaslatod alapján hamarosan bevezetésre kerül egy Impresszum menüpont is az oldalon.

Addig is örömmel fogadjuk visszajelzéseidet, javaslataidat az alábbi kommunikációs csatornákon:

1) Drupal.hu Fórum
2) MDE központi e-mail címe: [email protected]
3) SLACK: https://drupalhu.slack.com/ ahova igény esetén meghívót örömmel küldünk e-mail címedre

Reisinger Gábor
Magyar Drupal Egyesület
elnök

0
0
pp képe

Elkészült, a téma zárható.

pp

0
0