D7- CK: address name bezavarja az autocomplete fieldeket

Dean képe

Sziasztok!

Saját modul fejlesztés közben futottam bele, de közben előjött egy hivatalos Drupal modulnál is (Privatemsg 7.x-1.4).
Környezet: D7 - Commerce Kickstart

Azon usereknél, akiknek akár web shop vásárlás kapcsán de van address rekordjuk, azoknál az autocomplete választó mezők nem az eredeti user nevet, hanem a címben használt név mező értékét ajánlják fel.
Ezzel önmagában semmi baj sem lenne, de utána ezeknél hiba jön elő, hogy nincs ilyen nevű felhasználó, ami részben igaz is, hiszen az accountnak nem ez a neve.

Hogyan lehet akár sitebuild oldalról csak azt a részt kikapcsolni, hogy ezek az autocomplete mezők az eredeti account nevet használják és ne az address-ben lévőket? Ha nincs erre site build megoldás érdekelne a kód is, de pl a Privatemsg modulnál is akkor valahogy valahol valamit felül kéne írni nem csak a saját modulomnál.

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
Dean képe

Sajnos ki kellett kapcsolni azt a funkciót, hogy ha van address, akkor onnan vegye a user nevet (és ezzel a megszólítást).
Szerettem volna úgy megoldani, hogy csak az autocomplete mezők "gyógyuljanak meg". Sajnos erre nem találtam megoldást és ti sem írtatok tippeket.
Azért leírom ide (ha valakinek ez kell), hogy hogyan kell kikapcsolni (globálisan mindenhol) ezt a funkciót:

  1. <?php
  2. /**
  3.  * Implements hook_username_alter().
  4.  */
  5. function CUSTOMMODULE_username_alter(&$name, $account) {
  6. $name = $account->name;
  7. }
  8. ?>
0
0