Csoportos user aktiválás

szt képe

Vannak blokkolt felhasználók, akiket a szokásos módnál egyszerűbben, csoportosan kellene aktiválni. Szóval egy VBO-szerű modult keresek, ami nem node-okkal, hanem userekkel operál.
Köszi előre is!

Drupal verzió: 
szantog képe

A vbonál vboszerűbb modul van? Mi baj a vboval?

1
0

----
Rájöttem, miért kérdezek olyan ritkán a drupal.hu-n. Amíg szedem össze az infokat a kérdéshez, mindig rájövök a megoldásra.

szt képe

Akkor jól gondoltam :)
Viszont én csak node-okkal kapcsolatos operationt és actiont találtam, hogy lehet user fieldeket piszkálni vele?
Csak egy rövid iránymutatást, plíz.
Köszi.

0
0
szantog képe

User tábla alapú nézetet kell készíteni, és akkor azok az actionok lesznek ott. De amúgy nálam ez a difólt nézet van minden oldalon: http://paste2.org/p/2010574

1
0

----
Rájöttem, miért kérdezek olyan ritkán a drupal.hu-n. Amíg szedem össze az infokat a kérdéshez, mindig rájövök a megoldásra.

szt képe

Nagyon jó lesz ez, köszi.
Most már csak annyi a bajom, hogy csak blokkolni lehet a usereket, nekem meg pont aktiválni kellene.
Itt készül egy core patch, nem tudom, van-e más megoldás...

0
0
szt képe

Ja bocs, csak épp a szemem nem szúrta ki:
a VBO lehetőségein belül van a "Modify entity values" (views_bulk_operations_modify_action) akció, és a properties-nél van az inkriminált állapotbeállítási lehetőség.
És még egy csomó minden :)
És közben megtaláltam az Administration Views modult, ami felturbózza a szokásos admin lehetőségeket a szantog által is javasolt nézettel, meg egyebekkel.

1
0