Commerce product line item type mezők elrejtése katalógusban

Ramirez_hun képe

Sziasztok!
Commerce termékhez custom line item típust hoztam létre, mivel szükségem volt egy halom taxonomy hivatkozásra itt. Ezek tulajdonképpen a termék választható jellemzői.
Minden nagyon szépen működik is, a termék display oldalon ezeke megjelennek, választhatóak.

Viszont megjelennek a katalógus oldalán is, ahol pedig nem kéne, mivel nagyon sok van, és itt szétesik az oldal kinézete. Aki ilyen extra jellemzőket akar választani, megteheti a termék oldalán.

Eredetileg arra gondoltam, hogy a katalógusban másik line item typot hozok létre, és akkor ott nem jelennének meg ezek a pipálható mezők. Viszont ha így csinálom, akkor a kosárban külön terméknek érzékeli. Pl. ha egyet hozzáadok a katalógus oldalról, és pontosan ugyan azt a terméket a termék display oldalról, akkor azt külön sorba rakja a kosárban, bár a kettő megegyezik kinézetre.

Tehát gondolom marad az, hogy mninkét helyen azonos line item typot használok, viszont akkor ugye a katalógusban is megjelnnek az opciók.
Ez nem kéne.

- Van arra mód, hogy a katalógusban elrejtsem az opciókat?
- Avagy ha különböző line item type-ot használunk, akkor a kosárban ne külön sorba rakja a terméket?
Remélem érhető. Köszi!

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: