Colorbox megnyílásának kezelése jQueryvel

ipeto képe

Sziasztok!

Ugyan ez nem 100%-ban drupal, de azért megkérdezem, hátha: Egy oldalon van egy hivatkozás ( <a class="colorbox-node init-colorbox-node-processed-processed" href="/places_fullscreen">Open in fullscreen</a>), amire kattintva egy colorboxban megnyílik egy leaflet-térkép. Ehhez még használtam a Colorbox Node modult is. Ezt a térképet szeretném dinamikusan átméretezni.

Elsőként a sminkből egy drupal_add_js() függvénnyel beillesztettem egy js-filet a szóban forgó oldal fejlécébe. Aztán próbáltam keresni megoldásokat. (Először ahhoz, hogy a Colorbox megnyílását érzékelje.)

Egyik:

  1. (function($) {
  2. $(".colorbox-node").colorbox( {
  3. onComplete: function() {
  4. console.log('ColorBox is currently open');
  5. }
  6. });
  7. })(jQuery);

Másik:

  1. (function($) {
  2. if ($("#colorbox").css("display")=="block") {
  3. console.log('ColorBox is currently open');
  4. } else {
  5. console.log('ColorBox is currently closed');
  6. }
  7. })(jQuery);

Utóbbinál az else ág rendben működik, vagyis amikor először betöltődik az oldal, megjelenik az üzenet a logban. Viszont amikor megnyitom a colorboxot, egyik megoldás sem ad eredményt.
Valószínű, hogy valamilyen egészen egyszerű dolgot nem veszek figyelembe, de sajnos nagyon minimális a JS/jQuery tudásom.
Ha valaki útbaigazítana, azt megköszönném.

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
szt képe

Bocs, ha trivi, de ugye nem hagytad le a "behaviors-ös" részt az elejéről? Szóval kb. így kéne kezdődnie és végződnie:

  1. (function ($) {
  2. Drupal.behaviors.valamiAkarmilyenNev = {
  3. attach: function (context, settings) {
  4. ...
  5. ...
  6. ...
  7. }
  8. }
  9. })(jQuery);
2
0
ipeto képe

Sajnos de. Tegnap este jöttem rá erre - mint mondtam, hangyányi jQuery-ismeretem van csak. Szóval a Drupal.behaviors... részbe illesztve a fentiek közül a második, if... else... megoldás jól működik.
Köszi szépen.

0
0