CKEditor egyedi kinézet készítése drupal8-ban

HF leon képe

Nem tudom próbálkozott-e, már valaki drupal8-ban egyedi kinézet készítésével a CKEditor-hoz.

Elsőként csináltam egy külön css-t, amelyet a sminkembe fűztem és felüldefiniáltam vele a CKEditor kinézetét.

Egy volt a bi-bi, hogy a legördülő listákat nem tudtam testre szabni, mivel azok i-frame-ben vannak (így ahhoz a rendszerbe kellene beleírnom a változtatásokat).

Elkezdtem keresni a drupal.org-on és találtam egy módszert, ám valamiéret az nekem nem akar működni az egyedi skin definiálásához.

Tud valaki megoldást arra, hogy a .theme fájlon át valahogy lecseréljem a CKEditor beépített kinézetét?

Örülnék annak, ha a smink alkalmazásakor a CKEditor is a megfelelő kinézetre váltana.

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
Fórum: 
Balu Ertl képe

„találtam egy módszert”

Tudsz linket mutatni hozzá?

1
0
HF leon képe

A link:
CKEditor-Api

A CKEditor skins résznél lévő leírás alapján próbálkoztam.

A cél az lenne, hogy magából a sminkből tudjam aktiválni a változást. Amikor aktiválom az adott sminket, akkor a CKEditor is a smink külsejéhez igazodjon.

Jó eszköz a CKEditor, de mutatósabb lenne, ha legalább a felhasználóknál a sminkhez tudnám igazítani, mert mégiscsak szebb lenne.

(off: mért kell szóellenőrzés a poszt küldéséhez, ha, már be vagyok jelentkezve?!)

3
0