Boost htaccess beállítása domain átirányításokkal

SecMan képe

Sziasztok!
Most barátkozom a Boost modullal, és mindjárt egy komplexebb feladatot szeretnék megoldani. Pontosabban azt, hogy több domain legyen ugyanoda irányítva és a boost csak egy domainhez, az éleshez generáljon html-t.

1. Local teszt módban a telepítés sikeres volt, és működik is. A htaccessbe beleraktam, amit kellett. A fájlok a helyükre kerülnek, a html kimenetben olvasható a boost kiírása.
2. az éles oldal még karbantartásban van, ez nem tudom mennyire van hatással. (azon kívül, hogy aloldalknak értelemszerűen nem generálódik html, mert nincs látogató)

A cél:
Az éles oldalon több domain lesz ugyanahhoz az oldalhoz, de csak egy domain lesz éles, tehát mindegyik arra lesz átirányítva. Ezt is a htaccessben kívántam megoldani, és bár egy online htaccess tesztelő szerint oké, a rendes oldalon mégsem a kívánt végeredmények jönnek.

elsodomain.hu
www.elsodomain.hu
masodikdomain.hu
www.masodikdomain.hu

A cél, hogy bármelyiket beírva az elsodomain.hu -ra vagy a kérésnek megfelelő aloldalra legyen átirányítva. pl. elsodomain.hu/aloldal

Nulladik kérdés:
a boostnak a karbantartási offline oldalhoz is kellene html-t generálnia?

Első kérdés:
az átirányításokat a htaccessben boost elé vagy mögé kellene tennem? Ugyebár csak az egyik domainnek megfelelően kellene generálnia a html-t. Így úgy gondoltam elé.

Második kérdés:
bár a teszter szerint oké, a valós oldalon csak a gyökér domainekre működik, aloldalaknál nincs átirányítás egyátalán.

Ez az eddigi próbálkozásom, ezt közvetlenül a BOOST START elé írtam.
A gyári drupalos www-nonwww átirányításokat kikommentelve hagytam.

  1. RewriteCond %{HTTP_HOST} ^masodikdomain\.hu [NC,OR]
  2. RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www\.masodikdomain\.hu [NC,OR]
  3. RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www\.elsodomain\.hu [NC]
  4. RewriteRule ^ http://elsodomain.hu/%{REQUEST_URI}
Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: