Alapértelmezett címlap beállítási hiba

kovacstomi képe

Sziasztok

Lenne egy nagy problémám a honlapommal. A honlapom kezdőlapját ha megnyitom kiírja, hogy az oldal nem található. Régebben átírtam a webhely-információk -> Alapértelmezett címlap: * értékét "kezdőlap"-ra azóta nem menti el ha node-ra írom át és semmi másra sem. Gondolom ezért nem található.
Hogyan lehetne ezt orvosolni?
Előre is köszönöm.

pityu73 képe

A hatosnál ez áll a mező alatt:
A címlapon ehhez a Drupal útvonalhoz tartozó kimenet jelenik majd meg. Alapértelmezett értéke a „node”.
A hetesnél pedig ez:
Címlapnak megadható egy viszonylagos útvonal is. Üresen hagyva az alapértelmezett tartalmi csatorna jelenik meg.

...esetleg még cache ürítés mentés után.

0
0
kovacstomi képe

Hatos drupalom van. Igen, ezt mind elolvastam, de nem engedi változtatni, sem az alapértelmezettet beállítani. Ezzel nem tudok mit kezdeni.
A cache ürítést nem tudom hogy kell csinálni.

0
0
pityu73 képe

A gyorstárat itt tudod uriteni admin/settings/performance
Nézd meg egy oldalnak a nem állnevesitett urljét és azt Írd be PL: node/1 hátha, de mennie kell állnévvel is. Ha így sem megy akkor kifogytam az ötletekből a sajátomat teszteltem bárhogy írom be elfogadja.

0
0
kovacstomi képe

Nem sikerül sehogy sem működő képessé tenni a kezdő oldalt. Valami más módszer van-e rá? A cache ürítés sem segített.

0
0
d0r0ttya képe

Az ékezetes betű okozhatta a problémát, ékezetes betűt és speciális karaktereket máskor ne használj. A megoldásra sajnos nekem sincs más tippem.

0
0